Menu

Pieściarz

Wszystko o boksie i innych sztukach walki

Dziecinna zabawka w szkołach sztuk walki?

gregoryg88

Sporo siłowni, sal gimnastycznych, fitness klubów, szkół sztuk walki, czy nawet domowych kątów do ćwiczeń, wyposażona jest w materace. Tych jest wiele rodzajów. Od tych największych, mających ponad metr wysokości, znanych chociażby z telewizyjnych relacji skoków wzwyż poprzez te znane ze szkół po maty do ćwiczeń. Wszystkie służą do określonych celów i spełniają pewne funkcje. Co mają jednak materace do puzzli?

 

Dziecinna zabawka

Być może niektórzy z Was mieli okazję bawić się z dziećmi na podłodze stworzonej właśnie z puzzli. To duża mata wykonana z grubej pianki, wyciętej właśnie jak te elementy do składania. Ma ona szereg zalet. Jest kolorowa, pełna wzorów (często spotykane są litery), które pobudzają nasze pociechy do układania, a więc zabawy i nauki w jednym. Mata ta jest też doskonałym miejscem do harców naszego malucha. Jej grubość zapewni nie tylko doskonałą izolację cieplną od podłoża, ale też zamortyzuje ewentualny upadek. Wielu przedsiębiorców podchwyciło to rozwiązanie…

 

Mata puzzle pokoju zabaw do sal treningowych

Tym sposobem mata puzzle coraz częściej trafia do sal treningowych, szkół walki i sal gimnastycznych. Za jej wykorzystaniem przemawia szereg czynników.

© Pieściarz
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci